unesco-cities.jpg
sliderpng.png
Qytete të UNESCO-s
stunning-beauty.jpg
sliderpng.png
Bukuri Mahnitëse
old-churches.jpg
sliderpng.png
Kisha të Vjetra
paradise-beaches_1.jpg
sliderpng.png
Plazhe Përrallore
peaceful-nature.jpg
sliderpng.png
Natyrë Paqësore
challenging-experience.jpg
sliderpng.png
Përvoja Sfiduese

You are here

AAQM Hotels

Undefined
edisabecolli's picture

Hotel Vlora International

Hotel Vlora International i vendosur ne qendren e qytetit, 50 m nga deti eshte vendi ideal per te shijuar pamjet fantastike e gjirit te Vlores. Hotel Vlora International ofron komoditet dhe kenaqesi per turistet, gjithashtu dhe per vizitoret e biznesit qe zgjedhin Vloren per te permbushur kerkesat e tyre.

Albanian
edisabecolli's picture

Hotel Xheko Imperial

Xheko Imperial Hotel, ngjitet në gamën me të lartë. Me një kombinim të rafinuar të luksit dhe tradicionit, Xheko Imperial Hotel i ofron klientelës së saj një konfort të veçantë. 29 dhoma nga të cilat 15 janë dhoma Deluxe dhe Imperiale që e bëjnë Xheko Imperial Hotel unik. Xheko Imperial Hotel ju ofron një bar elegant, një restorant të mrekullueshëm, një sherbim të shkëlqyer, e gjitha kjo e shoqëruar me një luks imperial.

Albanian
edisabecolli's picture

Hotel Ylli i Detit

Ylli i Detit Hotel është i pozicionuar tek Shkembi i Kavajes, në Durres. Hoteli është me 5 kate, një ndërtese e rinovuar  dhe  me arkitekturë moderne. Vendndodhja e tij eshte shume prane detit Adriatik, në afërsi të autostradës se ndertuar rishtazi ,dhe ka një reputacion shumë të mirë. Hoteli ka nje pozicion te favorshem për turizmin familjar dhe eshte  një vend i qetë për të kaluar pushimet verore.

Albanian
edisabecolli's picture

Kompleksi Vellezerit Murrizi

Vellezerit Murrizi ndodhet  në zonen e plazhit të Durrësit , Golem,  më pak se 100 metra largesi  nga deti dhe rreth 6 km nga qendra e Durrësit. Në fakt, të gjitha hapësirat e hotelit ndahen nga rruga kryesore.

Albanian
edisabecolli's picture

Life Gallery Hotel

Mirsevini ne Hotelin me luksoz te Shqiperise, atje ku luksi dhe konforti nderthuren bashke per te bere qendrimin tuaj sa me clodhes dhe te paharrueshem.

 

Stili i ri i dizajnit te hotelit “Life Gallery” ju fton te zbuloni me te miren qe Korca, Shqiperia ofron ne kete sektor.

 

Shijoni akomodimin elegant te hotelit tone me plot stil dhe shije.

Albanian
edisabecolli's picture

Natyral Razma Resort

Natyral Razma Resort është një resort malor elitar dhe i kushtohet të gjithë shqiptarëve që kanë punu dhe vazhdojnë të punojnë për kombin.

Albanian
edisabecolli's picture

Hotel Kristal

Ne kemi dhoma te kategorive te ndryshme si Dopio, Dyshe, Familjare dhe Apartamente .Shumë prejt tyre kanë pamje të mrekullueshme nga deti dhe të gjitha dhomat kane ballkon. Të gjitha janë arreduar dhe dizenjuar me një stil comfort për t'ju dhuruar pushime fantastike.Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës,Tv satelitor, frigorifer, aneks guzhine.

Banjo permban:Kabine dushi,te gjitha elementet e higjenes dhe tharese flokesh.

 

Albanian
edisabecolli's picture

Hotel New York

Në buzë të bregdetit të mrekullueshëm të Vlorës, i vendosur në zonën më fantastike të qytetit, pranë tunelit ku ujërat e kristalta rrjedhin prej shekujt përmes gjelbërimit të pishave, shfaqet Hotel New York. Vendndodhja e tij në pjesën më të bukur te Gjirit të Vlorës, të njohur si Uji I Ftohtë, si dhe në këmbët e Malit të Shushicës, e bëjnë ate një mrekulli të vërtetë. Ura lidhëse e Hotelit kalon mbi rrugën kombëtare Vlorë – Sarandë dhe të krijon përshtypjen e një trageti të ankoruar aty përjetësisht.

Albanian
edisabecolli's picture

Hotel Bar Restorant Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen me te bukur te qytetit te Durresit. Nje hotel luksi me 18 dhoma te cilat jane dizenjuar per te dhene confort max si dhe per te kenaqur nevojat e atyre qe ju pelqen stili

Albanian
edisabecolli's picture

Hotel Bar Restorant Arvi

Hotel Arvi, 9 kate i lartë, ndodhet në zonën më piktoreske të qytetit të Durrësit, me panoramë mbresëlënëse në secilën nga dhomat.

Hoteli është shumë pranë Portit, ne shetitoren Taulantia.

Albanian

Pages

Subscribe to RSS - AAQM Hotels

Harta Shqiperise

Planifikoni Pushimet

Kerko Akomodim

Publikime

Njoftime Elektronike