unesco-cities.jpg
sliderpng.png
Qytete të UNESCO-s
stunning-beauty.jpg
sliderpng.png
Bukuri Mahnitëse
old-churches.jpg
sliderpng.png
Kisha të Vjetra
paradise-beaches_1.jpg
sliderpng.png
Plazhe Përrallore
peaceful-nature.jpg
sliderpng.png
Natyrë Paqësore
challenging-experience.jpg
sliderpng.png
Përvoja Sfiduese

You are here

Hotel Bar Restorant Aragosta

edisabecolli's picture

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen me te bukur te qytetit te Durresit. Nje hotel luksi me 18 dhoma te cilat jane dizenjuar per te dhene confort max si dhe per te kenaqur nevojat e atyre qe ju pelqen stili

Kombinimi perfekt i vendosjes, lehtesirat qe ofron dhe stafit miqesor e bejne hotelin tone zgjedhjen me te kenaqshme per pushimet tuaja.

Falë pozicionit në të cilin Hotel Aragosta është i vendosur, i mundëson të gjitha dhomave publike dhe atyre të miqve, një pamje të mrekullueshme dhe qetësuese nga deti dhe bukuritë e plazhit te Durresit.S ecila nga dhomat e mysafirëve ofron një hapësirë të bollshme, realizuar me synimin që tju sigurojë Juve qetësi dhe produktivitet gjatë qëndrimit si mysafirët tanë.

Hoteli ofron pushimet ideale! I vendosur ne bregdetin e mrekullueshem me rere dhe me pamje panoramike nga te gjitha dhomat e tij. Mos humbisni pamjen dhe tingullin e kendshem te dallgeve te detit Hotel Aragosta ofron salle konferencash, dhome takimesh, paisje audio – vizuale, lavanderi, perdorim i lire wireless ne te gjitha hapsirat , plazh privat , parking, lavazh, si dhe stafi miqesor i cili flet shume gjuhe.

 

Qyteti: 
Adresa: 
Lagjia 1, Rruga "Taulantia", Brrlyli, Currila, Durres
Mob: 
+355 68 2058070
Tel: 
+355 52 226477 / +355 52 232669
Email: 
exhepa@aragosta.al
Fax: 
+355 52 233720
Web URL: 
www.aragosta.al
Qarku: 
Qark: 
Business Category: 
Silver

Harta Shqiperise

Planifikoni Pushimet

Kerko Akomodim

Publikime

Njoftime Elektronike