unesco-cities.jpg
sliderpng.png
Qytete të UNESCO-s
stunning-beauty.jpg
sliderpng.png
Bukuri Mahnitëse
old-churches.jpg
sliderpng.png
Kisha të Vjetra
paradise-beaches_1.jpg
sliderpng.png
Plazhe Përrallore
peaceful-nature.jpg
sliderpng.png
Natyrë Paqësore
challenging-experience.jpg
sliderpng.png
Përvoja Sfiduese

You are here

Hotel Kristal

edisabecolli's picture

Ne kemi dhoma te kategorive te ndryshme si Dopio, Dyshe, Familjare dhe Apartamente .Shumë prejt tyre kanë pamje të mrekullueshme nga deti dhe të gjitha dhomat kane ballkon. Të gjitha janë arreduar dhe dizenjuar me një stil comfort për t'ju dhuruar pushime fantastike.Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës,Tv satelitor, frigorifer, aneks guzhine.

Banjo permban:Kabine dushi,te gjitha elementet e higjenes dhe tharese flokesh.

 

Ne ju ofrojmë pushime ashtu si i keni ëndërruar në një atmosfere të mrekullueshme që mund ta shijoni në të katerta stinët; Ju nuk do jeni i aftë të fshini nga kujtesa juaj kujtimet dhe ndjesin e mrekullueshme që do ju dhuroj kombinimi i diellit detit dhe shërbimit tone!

Mos hezitoni të prenotoni pushimet e ëndrrave në tuaja!

 

Ju Mirepresim!

Qyteti: 
Adresa: 
Korce
Tel: 
082248992
Web URL: 
http://www.hotelkristaldurres.com/
Qarku: 
Qark: 
Business Category: 

Harta Shqiperise

Planifikoni Pushimet

Kerko Akomodim

Publikime

Njoftime Elektronike