unesco-cities.jpg
sliderpng.png
Qytete të UNESCO-s
stunning-beauty.jpg
sliderpng.png
Bukuri Mahnitëse
old-churches.jpg
sliderpng.png
Kisha të Vjetra
paradise-beaches_1.jpg
sliderpng.png
Plazhe Përrallore
peaceful-nature.jpg
sliderpng.png
Natyrë Paqësore
challenging-experience.jpg
sliderpng.png
Përvoja Sfiduese

You are here

Resorti Tropikal

edisabecolli's picture

Tropikal Resort eshte absolutisht destinacioni kryesor i turisteve shqiptar dhe te huaj. Te cilet dine se  cfar kerkojne nga nje resort si edhe e njohin mire shijen e komfortit,luksit dhe elegances,detaje qe karakterizojne resortin tone.

Tropikal resort eshte i pozicionuar ne qytetin e Durresit me nje hapesire prej disa hektaresh dhe qendron mes bukurise natyrore aty ku qetesia e gjelberimi nderthuret natyrshem me kenaqesine dhe sharimin e brigjjeve te Adriatikut. Largesia nga deti eshte 0 m.

Tropikal Resort cdokush ka mundesine te gjej gjithcka qe kerkon ne nje vend te vetem . Bare, Restorante, Disko Verore, Sherbime ne Plazh, Sherbime ne Pishine, Ekipe Animatoresh, Aktivitete Muzikore, Kend Lojrash dhe Ambjente Sportive, Organizim Eventesh te ndryshem, Salle Konferencash.

Resorti yne gjithashtu ofron Sherbime si :Parking te Siguruar, Survejim me Kamera, Security Staff, Qender Shendetsore,Sherbim Lavnterie, Bay Wach.

Qyteti: 
Adresa: 
Lagjia 13, Plepa, Durres
Mob: 
00355 692022576
Tel: 
00355 52 262669
Email: 
reservation@tropikalresort.com
Fax: 
00355 52 262670
Web URL: 
www.tropikalresort.com
Qarku: 
Qark: 
Business Category: 
Silver

Harta Shqiperise

Planifikoni Pushimet

Kerko Akomodim

Publikime

Njoftime Elektronike